18,05,2024

Krim i tmerrshëm në një familje shqiptare: Djali mbyt me duar nënën e tij

Must Read

1-255-650x358

Një shtetas 30-vjeçar me iniciale A.Z., i cili dyshohet se ka mbytur me duar nënën e tij 67-vjeçare.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 7 të mëngjesit të së enjtes në lagjen “Çlirimi” të Elbasanit.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka bërë shoqërimin në  komisariat të këtij shtetasi për veprime të mëtejshme hetimore.

/ Top Channel

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img