Uncategorized

Fotot e “gruas së fortë” që rrahu burrin ia preu gjenitalet të dashurit në Bulqizë


Publikuar më:


Dhune ne gjenitale, foto ilustrim

Në pamundësi për të vazhduar dhunën ndaj burrit,  ajo ka dhunuar rëndë të dashurin e saj, duke i prerë organet gjenitale. Ky ishte lajmi që tronditi sot opinionin publik shqiptar.

Sipas portalit ‘Jeta osh qe’f, gruaja e cila bëri këtë akt makabër quhet Gëzime Lleshi dhe është 33 vjeç. Mbiemri Lleshi që ajo po përdor aktualisht është i vajzërisë pasi Gëzimja është divorcuar nga burri i dytë.

Në martesën e parë ajo mbante mbiemrin Xheka ndërsa nga e dyta mbante mbiemrin Hoxha. Gëzimja kishte tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë me të cilët banonte aktualisht. Njëra nga vajzat e saj vuante nga epilepsia.

gruaja 1 gruaja

The post Fotot e “gruas së fortë” që rrahu burrin ia preu gjenitalet të dashurit në Bulqizë appeared first on Lajminet.

Comments
To Top