Uncategorized

Foto nga aksidenti rëndë në Sarandë


Publikuar më:


Aksidenti ka ndodhur në Qafë Muzinë dhe të lënduarit janë dërguar për në Spitalin Rajonal të Gjirokastrës.

Vetura është me targa të huaja KYB 3616, ndërkaq autobusi AA 355 KU.

Mediat shqiptare raportojnë se të lënduarit janë pasagjer të veturës.

1 2 3 4

The post Foto nga aksidenti rëndë në Sarandë appeared first on Lajminet.

Comments
To Top