Sport

Formacionet Real Madrid-Wolfsburg


Publikuar më:


real_1460441317-6090286

Real Madrid dhe Wolfsburg do të përballen sonte nga ora 20:45, në ‘Santiago Bernabeu’, në kuadër të ndeshjes së kthimit të çerekfinales së Ligës së Kampionëve

E përditshmja sportive katalunase, Mundo Deportivo, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

Zinedine Zidane dhe Dieter Hecking pritet të zbresin në fushë me formacionin më të mirë të mundshëm, përcjell Express.

Ndeshja e parë mes këtyre dy skuadrave ka përfunduar në favor të ekipit gjerman, i cili ka fituar me rezultat 2:0.

Nëse Reali synon gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve duhet ta mposhtë Wolfsburgun me rezultat 3:0.todo-o-nada-para-el-real-madrid_1460441303-1843349

Comments
To Top