17,07,2024

Lajm i mirë për Juventuesin

Must Read

dybala_1460444424-4612626

Ylli i Juventusit, Paulo Dybala është afër ta sanoj lëndimin

Juventusi ka marrë një lajm të mirë nga ylli argjentinas, Paulo Dybala. Ky i fundit është afër ta sanoj lëndimin.

Ai pritet t’i rikthehet fushës në muajin maj, dhe ta ndihmoj ekipin në garë për titullin e kampionit dhe Kupën e Italisë.  Dybala nuk ka luajtur për klubin që nga fitorja 4-1 ndaj Torinos më 20 mars.

“Jam mirë, kam stërvitur në mënyrë të drejtë, unë shpresoj që të rikthehem së shpejti”, ka thënë 22-vjeçari për Sky Italia.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për përdorim të armës

Policia e stacionit në Ferizaj me datën 15.07.2024 rreth orës 23:30 ka pranuar një informacion se në rrugën  ‘’Vëllezërit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img