21,02,2024

Arrestohet Visar Ymeri

Must Read

Visar_ymeri-kp-780x439

Në orët e hershme të mëngjesit është arrestuar Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri.
Arrestimi i Ymerit ka lidhje me rastin e deputetit Bekim Haxhiu, Kamishit.

Sipas policisë së Kosovës Ymeri është shoqëruar në Gjykatë. “Policia e ka shoqëruar atë deri në gjykatë, pasi ka pasë urdhëresë të tillë”, ka thënë Flora Ahmeti, zëdhënëse për rajonin e Prishtinës.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img