Uncategorized

Erdogan pret në “shtëpi” Ramën


Publikuar më:


Rama-Erdogan

ceremoninë e hapjes së urës Osman Gazi dhe në programin e iftarit.

Gjatë kësaj vizite do të diskutohet për marrëdhëniet shumëdimensionale bilaterale në të gjitha frontet mes Shqipërisë dhe Turqisë si dhe për përmirësimin e bashkëpunimit në çështjet rajonale dhe ndërkombëtare.

The post Erdogan pret në “shtëpi” Ramën appeared first on Lajminet.

Comments
To Top