Uncategorized

Emiljano Shullazi rikthehet në Tiranë


Publikuar më:


Prandaj është menduar që ai të qëndrojë në paraburgim në kryeqytet. Emiljano Shullazi, Gilmando Dani dhe Blerim Shullazi akuzohen për kërcënime dhe gjobvënie.

Avokati i Emiljano Shullazit ka kërkuar që të ndahet dosja dhe Blerim Shullazi të gjykohet nga gjykata dhe Prokuroria e Krujës.

Sot është raportuar se një biznesmene ka dëshmuar në Prokurorinë e Krimeve të Rënda kundër Emiljano Shullazit dhe grupit të tij. Gruaja, emri i së cilës nuk bëhet me dije ende, pretendon se i është marrë nën kërcënim një pronë me vlerë rreth 1 milion euro.

The post Emiljano Shullazi rikthehet në Tiranë appeared first on Lajminet.

Comments
To Top