Sport

Ekipi i dytë i Liverpoolit mund Bournemouthin (Video)


Publikuar më:


livpool2

Liverpooli i Jurgen Klopp e ka mposhtur si mysafirë Bournemouthin me rezultat të pastër 0:2, në një ndeshje ku trajneri gjerman hodhi në fushë 10 lojtarë tjerë nga ndeshja me Dortmundin.

Golat për Liverpoolin i shënuan Roberto Firmino dhe Daniel Sturridge, që të dyja ranë në fund të pjesës së parë. Golin e nderit për vendasit e shënoi Joshua King.

https://www.youtube.com/watch?v=Hq2YvtpGqAE

https://www.youtube.com/watch?v=VwEm1XZ8NsE

Comments
To Top