Uncategorized

Edi Rama: Jam shëndoshë e mirë, nesër do të jem në Ankara


Publikuar më:


Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka thënë se ai është shëndosh e mirë dhe se nesër do ta ketë vizitën zyrtare në Anakara, pa marrë parasysh sulmet që kanë ndodhur sonte në Aeroportin “Ataturk” të Stambollit.

“Me vjen shume keq për shqetësimin e krijuar dhe shume faleminderit per mesazhet e panumërta. Gjithçka ok nesër vizita zyrtare ne Ankara”, ka shkruar Rama në Facebook. /Lajmi.net/

The post Edi Rama: Jam shëndoshë e mirë, nesër do të jem në Ankara appeared first on Lajminet.

Comments
To Top