Uncategorized

E masakrojnë me thika, në rrezik për jetën 18-vjeçari shqiptar


Publikuar më:


Mediat lokale, raportojnë se ngjarja ka ndodhur në tramin numër 15 të qytetit verior të Italisë, pranë vendit të njohur si “Porta Lodovica”.

Emri i shqiptarit nuk bëhet i ditur e as i agresorëve që tij, që thuhet se ishin disa. I riu shqiptar u godit disa herë në bark dhe në shpinë dhe sipas mjekëve ndodhet në rrezik për jetën.

.

Comments
To Top