Uncategorized

Durrës, 25-vjeçari aksidentoi me makinë 2 këmbësorë, ndërron jetë 53-vjeçarja


Publikuar më:


Mësohet se nga aksidenti ka humbur jetën 53 vjeçarja me inicialet D.D. dhe ka mbetur e plagosur një tjetër këmbësor.

Automjeti tip Benz drejtohej nga Klejvi Maliqi 25 vjeç. Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Aleksandër Goga”.

 

.

Comments
To Top