Sport

Drejtori i Chapecoenses vjen me një premtim të madh


Publikuar më:


Ai ka theksuar që do ta rindërtoj klubin dhe skuadra do të jetë edhe më e fortë.

“Në kujtim të atyre që humbën jetët dhe për të nderuar familjet e tyre, ne do ta rindërtojmë këtë klub nga e para. Madje do të jetë edhe më i fortë”, deklaroi Hans, përcjellë “Lajmi.net”.

Chapecoense humbi 19 futbollistë, në aksidentin famëkeq që ndodhi në Kolumbi.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top