20,02,2024

Konfirmohet: Hysaj merr një lajm shumë të keq

Must Read

Elseid Hysaj është futbollisti i fundit që i është bashkuar infermierisë, por për mbrojtësin tonë nuk bëhet fjalë për një dëmtim të rëndë.

Menaxheri i lojtarit Mario Giuffredi, foli për një radio italiane bëri të ditur se goditja e marrë në ndeshjen me Sasuolon ishte e ashpër dhe koha e riaftësimit është e shkurtër ndaj vështirë se mund t’ia dalë mbanë për të qenë në fushë nga minuta e parë.

Hysaj në fakt ishte në dyshim dhe për ndeshjen e së hënës me Sassuolon, por Sarri vendosi që ta aktivizonte, dhe mund ta ketë përkeqësuar gjendjen e tij.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img