27,02,2024

Zbulohen fotot e arkivoleve me trupat e pajetë të futbollistëve të Chapocoenses (FOTO)

Must Read

Trupat e lojtarëve janë identifikuar dhe tashmë po përgatiten për t’u transportuar me një avion ushtarak drejt Brazilit, më saktësisht drejt shtëpive të tyre.

Ata do të mbërrijnë nesër në Chapeco dhe më pas do të dërgohen në stadium për një ceremoni, përcjellë “Lajmi.net”.

Nesër, vëmendja e gjithë mediave botërore do të jetë pikërisht në stadiumin e Chapecoenses.

261254 261255 261258 261259

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img