Uncategorized

Digjet një makinë në aksin Fier-Patos


Publikuar më:


Vetura e djegur, ilustrim

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Fier – Patos në vendin e quajtur ish-parku i mallrave, raporton “Ora”.

Zjarrfikësja ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka vënë flakët nën kontroll.

Dyshohet se shkak për djegien e makinës është bërë një shkëndijë në impiantin elektrik të motorit

 

The post Digjet një makinë në aksin Fier-Patos appeared first on Lajminet.

Comments
To Top