Lajme

Dëmtohen dy vetura në një aksident në Ulpianë


Publikuar më:


largea-aksident1386110124_1460300922-3463173

Dy vetura janë përfshirë në një aksident që ka ndodhur në rrugën “Eqrem Çabej” në lagjen Ulpiana në Prishtinë.

Në aksidentin që janë përfshirë një Fiat “pickup” dhe një Audi, nuk ka të lënduar.

Comments
To Top