21,02,2024

Liverpooli e rikthen epërsinë ndaj Stoke, shënon Sturridge (Video)

Must Read

liverpool2

Sturridge ka shënuar për 2-1 në minutën e 32 të takimit.

https://vine.co/v/iTiP5LXQrp6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img