14,07,2024

Bajram Gecaj nga kosa në llaptop

Must Read

bajram-gecaj-1-690x380

Zëvendësministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, Bajram Gecaj ka postuar në profilin e tij zyrtar dy fotografi nga oborri i tij, njofton Klan Kosova.

Ai ka thënë ta ketë rregulluar kopshtin e tij dhe më pas të i jetë qasur punës në llaptopin e tij.

“Edhe bashqen e rregullova….e tash pak llaptop-aktivitet nga terraca…”, ka shkruar Gecaj.
baj

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj – komunë e tretë me numrin më të madh të banorëve në Kosovë

109,345 është numri i banorëve të Komunës së Ferizajt, statistikë e publikuar sot nga Agjencia e Statistikave të Kosovës...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img