Uncategorized

DEA operacion antidrogë në Shqipëri, 7 biznesmenë të arrestuar


Publikuar më:


DEA

Hetimi është bërë nga DEA amerikane dhe Select. Gjatë këtij operacioni janë vënë në pranga 7 persona në Tiranë, Durrës, Fier dhe Kukës.

Hetimi mësohet se kishte nisur 1 vit e gjysëm më parë nga ana e policisë

Biznesmenët  e arrestuar:

Jurgen Molla

Anest Koromani

Nuredin Hajdëraj

Lulzim Qorri

Denis Cenameti

Blerim Ukimeraj

.

Comments
To Top