Uncategorized

Dasma kthehet në përleshje, tre të plagosur


Publikuar më:


“Rreth orës 17:20 të pasdites së sotme, në lokalin e shtetasit D.F në  fshatin Radostinë, ku po zhvillohej një ceremoni martese,  shtetasit A. Bajrami 21 vjeç dhe K.Pashko 33 vjeç, gjatë një konflikti  për motive të dobëta, kanë goditur me mjet prerës shtetasit Lavdimir Sula 54 vjeç, Albert Sula 19 vjeç dhe Gëzim Nuredini 25 vjeç, të tre banues në Radostin”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Tre prej tyre janë plagosur dhe janë transportuar në Spitalin Rajonal të Fierit për të marrë tretman mjekësor.

Ndërkohë policia e Fierit ka shoqëruar në komisariat shtetasit A. Bajrami dhe K.Pashko.

Comments
To Top