Sport

‘Çmendet’ klubi i madh evropian, bën gati mega ofertë për Griezmannin


Publikuar më:


Claudio-Bravo-Antoine-Griezmann-good-enough-for-Barcelona-2016-images

Klubi francez, PSG është duke u çmendur për sulmuesin e Atletico Madridit, Antonio Griezmann.

Francezi është duke bërë një super sezon me madrilenët, dhe tashmë ai është duke u ndjekur ngga top-klubet evropiane, transmeton KosovaPress.

Sipas mediave spanjolle, PSG është i vendosur për ta blerë Griezmann-in për të cilin kampionët e Francës janë duke përgatitur një mega ofertë për lojtarin.

Ndryshe, francezi pak ditë më parë ka deklaruar se “ndihet rehat në ‘Vicente Calderon’”. Megjithatë, thuhet se PSG do të bëjë çmos që në tregun e verës ta blejë sulmuesin francez

Comments
To Top