03,12,2023

E turpshme kjo çfarë Neymar i bëri Mustafit (Video)

Must Read

neymar1

Neymar mund të pësojë dënim të rëndë pas veprimeve të tij në fundin e ndeshjes Barcelona – Valencia.

Yllit të Barcelonës, Neymar, duket se nuk i ka pëlqyer aspak humbja të cilën Barcelona e pësoi në shtëpi me rezultat 2-1 ndaj Valencias së Shkodran Mustafit.

Neymar bëri një gjest mjaft të ulët, kur goditi lojtarët e Valencias përderisa ata po festonin fitoren.

Kujtojmë se për një veprim të ngjashëm në Copa America, Neymar ishte dënuar me 4 ndeshje mos lojë.

Shikoni pamjet më poshtë. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img