03,12,2023

Shpërthimi i Suarezit mbrëmë, zbulohet se çka i tha gjyqtarit

Must Read

luis

Zbulohe arsyeja e zverdhjes së Luis Suarez në ndeshjen Barcelona-Valencia.

Ai “shpërtheu” ndaj gjyqtarit, duke i thënë se mysafirët po e zhagitin lojën.

“Ata po humbin kohë dhe ti po e lejon një gjë të tillë”, ka thënë Suarez, shkruan “Mundo Deportivo”.

Gjithsesi, Suarez nuk rrezikon pezullim pas zverdhjes, sepse nuk e ka plotësuar numrin e kartonëve.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img