Uncategorized

Bushati: Tjetër sulm vdekjeprurës terrorist në Turqi


Publikuar më:


Në një postim në Twitter Bushati shkruan: “Një tjetër sulm vdekjeprurës terrorist në një dasëm në Turqi. Mendimet e mia janë me familjet e viktimave”.

Si pasojë e një sulmi terrorist mbrëmë në një dasme në lagjen Beybahçe të komunës Şahinbey në Gaziantep të Turqisë, kanë humbur jetën 50 persona dhe janë plagosur 94 të tjerë.

Comments
To Top