Uncategorized

Biden ka arritur në Beograd


Publikuar më:


Numri dy i SHBA-së, ka arritur me disa orë vonesë në kryeqytetin serb, si pasojë e motit të keq, transmeton lajmi.net.

Mediat serbe raportojnë se Biden është pritur nga kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq dhe ambasadori amerikan në këtë vend.

Pas vizitës në Beograd, Biden do të nisët për në Prishtinë, ku pritet t’i takojë krerët e shtetit./lajmi.net

Comments
To Top