Uncategorized

Berisha:Qeveria Rama e ka zhytur Shqipërinë në skandale llumi


Publikuar më:


Sali Berisha

 

Berisha tha se Qeveria e drejtuar prej tij ofron çdo ditë skandale llumi.

“Do filloj me një letër që deputeti i këtij Parlamenti i drejtonte kryetarit të parlamentit për zhvillimin e punimeve. I jap njëqind përqind të drejtë por me një ndryshim, letrën duhet t’ia drejtonte kryetarit të partisë së tij për breshërinë e skandaleve pothuajse të përditshme. Skandale në të cilat ka zhytur Shqipërinë dhe e ka shndërruar në vendin më të neveritshëm, më të pabesueshëm, vendin më qesharak, më të rrezikshëm. Këtu kalohet nga skandali në skandal”, ka thënë Berisha.

The post Berisha:Qeveria Rama e ka zhytur Shqipërinë në skandale llumi appeared first on Lajminet.

Comments
To Top