Uncategorized

Berisha: Rama e shiste veten si kryehetues, Xhafaj si mushka që fuste nën sqetull institucionet


Publikuar më:


“Çdo betejë që luhet, PD ka qenë në këtë pozicion. Ndërkohë që Edi Rama e shiste veten si  të ishte kryhetues, Xhafaj e shiste veten si të ishte anëtar i të gjitha forumeve dhe ishte bërë mushka që fuste në  sqetulla të gjitha institucionet e drejtësisë”, tha Berisha.

Ndër të tjera, ai pohoi se Sokol Sadushi kërkonte të ishte kryetar i Gjykatës Kushtetuese.

.

Comments
To Top