Sport

Barcelona-Real Madrid, katër kartona të verdhë


Publikuar më:


Gareth+Bale+Gerard+Pique+FC+Barcelona+v+Real+6uAt2bNlB_Fx

Në El Clasicon që aktualisht është duke u zhvilluar në Camp Nou ndëmjet Barcelonës dhe Real Madridit, gjyqtari i ndeshjs Alejandro Jose Hernandez ka ndëshkuar deri tani katër lojtarë me karton të verdhë, shkuran portali arbresh.info.

Real Madrid: Sergio Ramos është ndëshkuar në minutën e 10′, ndërsa Dani Carvajal në minutën e 18′

Barcelona: Sulmuesi Luis Suarez është ndëshkuar në minutën e 27′, ndërsa Javeier Mascherano vetëm dy minuta më vonë.

Comments
To Top