Lajme

Bajram Gecaj nga kosa në llaptop


Publikuar më:


bajram-gecaj-1-690x380

Zëvendësministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, Bajram Gecaj ka postuar në profilin e tij zyrtar dy fotografi nga oborri i tij, njofton Klan Kosova.

Ai ka thënë ta ketë rregulluar kopshtin e tij dhe më pas të i jetë qasur punës në llaptopin e tij.

“Edhe bashqen e rregullova….e tash pak llaptop-aktivitet nga terraca…”, ka shkruar Gecaj.
baj

Comments
To Top