25,06,2024

Dëmtohen dy vetura në një aksident në Ulpianë

Must Read

largea-aksident1386110124_1460300922-3463173

Dy vetura janë përfshirë në një aksident që ka ndodhur në rrugën “Eqrem Çabej” në lagjen Ulpiana në Prishtinë.

Në aksidentin që janë përfshirë një Fiat “pickup” dhe një Audi, nuk ka të lënduar.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img