Uncategorized

Asgjësohen 2000 rrënjë kanabis, në pranga autori


Publikuar më:


Kanabis

Bimët janë gjetur të kultivuara në kubikë në fshatin Çetë, në Pyllin e Teshilit, në një serë. Gjithashtu pranë kësaj sere u gjet dhe një sipërfaqe e shpyllëzuar dhe e përgatitur për të mbjellë këto bimë. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprën penale “Kultivimi i bimëve narkotike.

The post Asgjësohen 2000 rrënjë kanabis, në pranga autori appeared first on Lajminet.

Comments
To Top