Uncategorized

Arrestohet shqiptari, iu gjetën 30 kg drogë nën krevat


Publikuar më:


R., 24 vjeç, me precedentë të mëparshëm kriminalë dhe leje të rregullt qëndrimi, është vënë në pranga pas një kontrolli që policia ka ushtruar në apartamentin e tij.

Karabinierët kanë gjetur nën krevatin ku flinte 30 kg lëndë narkotike, prej të cilave 10 heroinë dhe 20 kokainë.

Droga ishte ndarë në kallëpe dhe ishte e destinuar për tregun vendas.

The post Arrestohet shqiptari, iu gjetën 30 kg drogë nën krevat appeared first on Lajminet.

Comments
To Top