Uncategorized

Arrestohet me drogë në Suedi, djali i Mehmet Shehut


Publikuar më:


Skënder Shehu

Arrestimi i Skënder Shehut është bërë një muaj më parë, por lajmi u publikua sot, 17 maj.

Sipas burimeve të Ora News Skënder Shehu është arrestuar pasi u kap në banesën e tij me një sasi të konsiderueshme marihuane.

Marihuanë u gjet në banesën e cila ishte e regjistruar në emër të Skënder Shehut dhe në emër të një shtetasi të huaj dhe ishte marrë me qira.

Autoritetet suedeze vijojnë hetimet për Shehun dhe shtetasin tjetër, në lidhje me sasinë e marihuanës së gjetur.

Ndërsa nga policia shqiptare nuk kemi një informacion në lidhje me këtë arrestim.

The post Arrestohet me drogë në Suedi, djali i Mehmet Shehut appeared first on Lajminet.

Comments
To Top