Ferizaj

Arrestohet i dyshuari që i thyen xhamat e veturës dhe sulmon pronaren


Publikuar më:


Ferizaj– Policia e Ferizajt ka bërë  të ditur se ka arrestuar një të dyshuar i cili pasi ka thyer xhamat e veturës ka sulmuar edhe pronaren të cilës I ka shkaktuar  lëndime trupore.

I dyshuari  është arrestuar dhe  me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Comments
To Top