Lajme

Arrestohen tre persona që dyshohet se kanë hedhur gazin në shesh


Publikuar më:


arrestimet-2_7505

Policia ka arrestuar tre persona të cilët dyshohen se kanë hedhur gaz lotsjellës në sheshin “Skënderbeu” në Prishtinë aty ku pritet që të fillojë ceremonia e inaugurimit të presidentit Hashim Thaçi.

Të arrestuarit kanë çanta me vete ku dyshohet se në to ka diçka.

Çdo gjë është gati dhe tashmë mysafirët e ftuar veç kanë arritur në vendin e caktuar./KosovaPress/

 

 

Comments
To Top