21,02,2024

Serbët nuk marrin pjesë në inaugurimin e Thaçit

Must Read

live_1460105817-4812388

Sot bëhet inaugurimi i Hashim Thaçit si president i Kosovës.

Në këtë inaugurim, siç njofton rts i Beogradit, nuk do të marrin pjesë përfaqësuesit e serbëve, transmeton Koha.net.

Kështu i kanë thënë televizionit të Serbisë përfaqësues serbë në Kuvendin e Kosovës pas dhënies së betimit të Thaçit president.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img