04,03,2024

Arrestohen tre persona që dyshohet se kanë hedhur gazin në shesh

Must Read

arrestimet-2_7505

Policia ka arrestuar tre persona të cilët dyshohen se kanë hedhur gaz lotsjellës në sheshin “Skënderbeu” në Prishtinë aty ku pritet që të fillojë ceremonia e inaugurimit të presidentit Hashim Thaçi.

Të arrestuarit kanë çanta me vete ku dyshohet se në to ka diçka.

Çdo gjë është gati dhe tashmë mysafirët e ftuar veç kanë arritur në vendin e caktuar./KosovaPress/

 

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img