Lajme

Armela Segashi, viktima e dytë shqiptare nga sulmi terrorist në Munih


Publikuar më:


Vëllau i Armela Segashit, Arbnori ka njoftuar se motra e tij, tashmë ka ndërruar jetë gjatë sulmit terrorist të së premtes në qendrën tregtare “Olympia” në Munih.

Ajo, në momentin që ndodhi sulmi në Munih, ishte në atë lokacion dhe më pastaj nuk u lajmërua në familje.

Arbnori, nëpërmjet një postimi në Facebook, duke ndarë falënderime për mbështjete, njoftoi se motra e tij ka nëdrruar jetë.

Lexojeni të plotë postimin e Arbnorit:

“Armela- Vajza, motra dhe shoqja jonë e dashur ndërroi jetë.
Faleminderit për shpresat, ndihmen dhe mbështetjen.
Gjithmonë në zemër.
Familja Segashi është nga Podujeva”, shkruan vëllaui i të ndjerës, Arbnori.

arbnori1

Comments
To Top