19,04,2024

Dijamant Zabërgja, viktima e tretë shqiptare në Munih

Must Read

Edhe një viktimë shqiptare është regjistruar në sulmin e mbrëmshëm terrorist në Munih të Gjermanisë. Në një njoftim të botuar në profilin e tij në Facebook, Baton Zabërgja ka njoftuar që ka vdekur djali i xhaxhait të tij Dijamant Zabërxha.

“Me pikëllim të thellë njoftoj familjarët, shokët, farefisin se djali i axhës tim Dijamant Zabërxha 21 Vjeçar u vra dje në Minhen nga dora terroriste! O Zot na ndihmo”, ka shkruar në profilin e tij Baton Zabërgja.

dijamant

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj dhe Ministria e Zhvillimit Rajonal nënshkruajnë Memorandum për bashkëpunim në Zhvillimin Rajonal

Rektori i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF), Prof. Dr. Agron Bajraktari, dhe ministri i Ministrisë të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img