Uncategorized

Anulohen fluturimet nga Tirana në  Stamboll


Publikuar më:


Flurimi i planifikuar i Turkish Arilines në orën 9.25 nuk është kryer.

Nga aeroporti nuk është dhënë asnjë njoftim nëse ai do të kryhet apo nëse do të ketë edhe anulim të fluturimeve të tjera, shkruan lapsi.al.

Tre sulmet kamikaze në Stamboll shkaktuan afro 50 viktima dhe 147 të plagosur. Në kohën kur ata ndodhën, një avion që transportonte kryeministrin shqiptar Edi Rama, sapo ishte ulur në aeroportin “Ataturk”.

 

 

The post Anulohen fluturimet nga Tirana në  Stamboll appeared first on Lajminet.

Comments
To Top