Ferizaj

 Aliu u dërgon kartolina urimi për Vitin e Ri qytetarëve dhe bizneseve ferizajase (Foto)


Publikuar më:


Kryetari i Ferizajt, Agim Aliu, dy ditët e fundit u ka dërguar kartolina  urimi  për  Vitin e Ri  rreth 1 mijë qytetarëve dhe bizneseve ferizajase.

Ky është mesazhi i Kryetarit Aliu për këtë aktivitet:

“Dje dhe sot në shtëpitë dhe bizneset e ferizajasve kemi shpërndarë një numër simbolik prej 1000 kartolinash festive me urimet më të përzemërta për mbarësi e shëndet në Vitin e Ri 2018. Uroj që në çdo shtëpi të ndihet ngrohtësia e festave të fundvitit dhe solidariteti mes njëri-tjetrit të rritet”.

 

 

To Top