25,05,2024

Zhduket një femër 30 vjeçare, familjarët kërkojnë ndihmën e qytetarëve

Must Read

Sot në orët e mëngjesit është zhdukur një femër 30 vjeçare nga Ferizaj. Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët të cilët kërkojnë ndihmën e qytetarëve për ta gjetur.

“Vajza është 30 vjeçare, ka të veshur pizhama të bardha me lule jorgovan. Banon në rrugën “Ramadan Ferizi” në Ferizaj. Emri i sajë është Shkurte Ramadani. Ka dal nga shtëpia sot rreth orës 8:30 dhe nuk po mundemi ta gjejmë. Ajo vuan nga depresioni. Rastin e kemi lajmëruar edhe në polici por ende nuk ka asnjë shenjë nga ajo. Lusim të gjithë ata që rastësisht mund ta shohin të na lajmëroi në telefonin 044667964 ose stacionin më të afërt të policisë” i ka shkruar Ferizajpressit motra e të zhdukurës.

Lusim të gjithë gjithë të që e shohin të lajmërojnë në kontakete e shënuar më lartë

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img