Uncategorized

Aksion i madh policor në Shkup dhe tri qytete tjera, ka të arrestuar


Publikuar më:


Siç konfirmuan për MIA-n nga MPB-ja, aksioni është kryer për shkak të bazave për dyshim për vepra të kryera kriminele, shoqërim kriminel, grabitje, prezantim i rremë, prodhim dhe lëshim të paautorizuar në qarkullim të drogave, substancave psikotrope, fshehje të emigrantëve dhe keqpërdorim të pozitës zyrtare.

Sipas informacioneve të para, të dyshuar janë edhe nëpunës policor nga SPB Veles.

Në aksion ka persona të arrestuar. Më shumë detaje për aksionin nga MPB-ja paralajmërojnë gjatë ditës.

.

Comments
To Top