Uncategorized

Aksidenti në Sarandë, 4 fëmijë dhe 2 prindër të lënduar rëndë


Publikuar më:


Dëshmitarët thonë ambulanca nuk ka mbërritur akoma edhe pasi kanë kaluar gjysmë ore nga aksidenti, shkruan topchannel.

The post Aksidenti në Sarandë, 4 fëmijë dhe 2 prindër të lënduar rëndë appeared first on Lajminet.

Comments
To Top