Uncategorized

Aksident në Vlorë, lëndohen kalimtari dhe motoçiklisti


Publikuar më:


Një automjet ka goditur fillimisht një kalimtar, më pas ka përplasur një motoçikletë dhe është larguar me shpejtësi nga vendngjarja.

Si pasojë e aksidentit kalimtari Nikollaq Dema 67 vjeç dhe drejtuesi i motoçikletës, identiteti i të cilit nuk dihet ende, kanë mbetur të plagosur.

Ata janë transportuar në spitalin e Vlorës për marrjen e ndihmës mjekësore. Mësohet se më kritike paraqitet gjendja e 67-vjeçarit Dema.

Policia ka nisur hetimet për identifikimin e autorit të aksidentit dhe kapjen e tij.

.

Comments
To Top