Uncategorized

Aksident me vdekje në Shkodër, makina përplas këmbësorin


Publikuar më:


Policia shqiptare

Mësohet se një kalimtar është përplasur për vdekje nga një makinë në fshatin Grizhë.

Viktima është Kadri K. 55 vjeç, i cili po kalonte në anën tjetër të rrugës kur u aksidentua nga makina.

Ndërkohë, policia që mbërriti në vendin e ngjarjes ndaloi shoferin e makinës që përplasi kalimtarin dhe nisi hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

.

Comments
To Top