Uncategorized

Aksident me motor, vdes 25-vjeçari


Publikuar më:


Sipas informacioneve të para, I.B. është rrëzuar me teksa udhëtonte me motorin e tij tip “Kavasaki”.

25-vjeçari ka ndërruar jetë në spital për shkak të plagëve të marra. Ndërkohë, policia ka nisur menjëherë hetimet për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit.

The post Aksident me motor, vdes 25-vjeçari appeared first on Lajminet.

Comments
To Top