Uncategorized

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, dyshohet për dy të vdekur 


Publikuar më:


Ngjarja ndodhi rreth orës 10:00 në aksin Rubik-Milot.

Siç raporton “Ora”, dyshohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë dy persona mund të kenë mbetur të vdekur.

The post Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, dyshohet për dy të vdekur  appeared first on Lajminet.

Comments
To Top