Lajme

Aksident i rëndë në Prishtinë, dy skuterë përplasen me një veturë (Video)


Publikuar më:


cxcncvmcm

Para pak çastesh në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku, ku kanë mbetur të lënduar dy persona.

Në aksident janë përfshirë dy skuterë dhe një makinë. Të lënduarit janë dërguar me ambulancë në QKUK.

Aksidenti ka ndodhur përballë selisë qendrore të AAK-së në Prishtinë. Për shkak të aksidentit rruga Dëshmorët e Kombit në drejtim të katedrales “Nënë Tereza” është e bllokuar.

Comments
To Top